5,5600   6,2800

    Haberlerdenevar.com tamamen otomatik olarak, yapay zekaya sahip kendi geliştirdiği yazılımlar ile çalışmaktadır. Tüm haberler dış kaynaklardan alınarak belli algoritmalar sonucu sıralanmak ve yayınlanmaktadır. Sitede bulunan tüm sıralamalar, öne çıkarılanlar ve manşetteki haberler bu otonom yazılımlar tarafından belirlenir ve bu işlemlere her hangi bir şekilde müdahalede bulunulmaz.

   Bu sebeplerden dolayı tüm haberlerin yasal sorumlulukları haberleri yayınlayan kaynaklara aittir. Bu kaynakların yazım ve yayımlarından kaynaklı sorunlardan haber kaynağı siteler sorumludur. Yayımlanan haberlerin içeriklerinde kişisel veya kurumsal bir kusur olduğunu düşünüyor iseniz veya haberin size yada temsil ettiğiniz kuruma zarar verdiğini yada vereceğini düşünüyor iseniz haberlerin detaylarında "Haberi Kaldır" bölümündeki formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

   Haberlerdenevar.com sizlere en doğru ve çeşitli haberi, en hızlı ve güncel şekilde bir çok kaynak kullanarak ulaştırmayı hedeflemektedir. Bize her konudaki görüş ve önerilerinizi iletişim sayfamızdaki "İletişim Formu" aracılığı ile ulaştırabilirsiniz.