Hakan Atilla nın cezası belli oldu

ABD’nin İran’a uyguladığı yaptırımları beş ayrı suç kapsamında ihlal ettiği karara bağlanan Halk Bankası eski genel müdürü Mehmet Hakan Atilla’nın hüküm duruşması, bugün New York Güney Bölgesi mahkemesinde görüldü. Hakan Atillaya 32 ay hapis cezası verildi.

Kaynağından Oku Türkiye Benzer Haberler biihaber.com da takip et Takip Et Haberi Kaldır

Diğer Kaynaklardan

Diyarbakır daki  Şöhretler Karması nın kadrosu belli oldu: Erdoğan, Albayrak, Soylu, Varank...
Diyarbakır daki Şöhretler Karması nın kadrosu belli oldu: Erdoğan, Albayrak, Soylu, Varank...

Ziraat Bankası Diyarbakır Gençlik Festivali kapsamında gerekleştirilecek Şöhretler Karması maçında, Cumhurbaşkanı Erdoğanın yanı sıra Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, İçişleri Bakanı Soylu, Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank ile eski futbolcular Semih Şentürk, Tuncay Şanlı, Yattara gibi isimler ter dökecek.

Sputnik2 gün 9 saat önce
Kaynağından OkuBenzer Haberler biihaber.com da takip et Diyarbakır daki  Şöhretler Karması nın kadrosu belli oldu: Erdoğan, Albayrak, Soylu, Varank... Takip Et
Berkay kavgası sonrası Arda Turan ın cezası belli oldu (Medipol Başakşehir’in Arda Turan kararı)
Berkay kavgası sonrası Arda Turan ın cezası belli oldu (Medipol Başakşehir’in Arda Turan kararı)

Şarkıcı Berkay ile aralarında geçen kavgadan sonra yaptığı açıklamada kulübünden helallik isteyeceğini söyleyen Arda Turan, takımından ret aldı. Medipol Başakşehir’in, Arda Turan’ın yapması gereken hamle ile ilgili kararını verdiği iddia edildi. Başakşehir'den yapılan açıklamada, "Yapılan açıklamada, "2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz" denildi.

NTV3 gün 8 saat önce
Kaynağından OkuBenzer Haberler biihaber.com da takip et Berkay kavgası sonrası Arda Turan ın cezası belli oldu (Medipol Başakşehir’in Arda Turan kararı) Takip Et

En Çok Okunanlar

haberlerdenevar.com

© Copyright 2016 Haberlerdenevar.com ( Met-Ay Bilişim Ltd.Şti. ) - Tüm Hakkı Saklıdır.