Yeni Kıbrıs haritaları çelik kasaya kilitlendi arama sonuçları. Toplam 2675 sonuc (1 ile 10 arası gösterim)

Savaşçı yeni 47. bölüm fragmanı son bölüm FOX?ta

Savaşçı yeni 47. bölüm fragmanı son bölüm FOX?ta

FOX ekranlarının sevilen dizisi Savaşçı son bölüm izleyenler Savaşçı 47. yeni bölüm fragmanı hakkında araştırma yapmaya başladı. Savaşçı 47. yeni bölüm fragmanı yayında mı" Pazar akşamları yayınlanan ve konusuyla izleyenleri ekrana kilitleyen Savaşçı 46. son bölümde, Leyla’nın sürpriz bir şekilde Kağan’ın karşısına çıkması kafaları karıştırır ve Aslı’yla Kağan arasında gerilime sebep olur. Yüzbaşı Kağan’ı hedefine koyan Leyla, aynı zamanda yaptığı sinsi plan için hazırlıklara başlamıştır. Çok geçmeden ses getirecek büyük bir eylem peşindedir. Savaşçı hikayesi, bir dönem Bordo Berelilerin seçkin birliklerinden olan ünlü Kılıç Timi, komutanları Albay Halil İbrahim Kopuz ve Yüzbaşı Kağan Bozok’un hapisten çıkıp tekrar timi toplamaları ve göreve dönüşleriyle başlar. Üstün beceri, görev duygusu ve sonsuz vatan sevgisiyle Kılıç Timi, ülkenin ihtiyaç duyduğu her noktada görev alacak, Türkiye’nin sıkılmış yumruğu, bükülmez bileği olacaktır.

   Takip Et
Yeni sevgilisi evli mi?

Yeni sevgilisi evli mi?

Güzel oyuncu Nurgül Yeşilçay, gönlünü yapımcı Necati Kocabaya kaptırdı. Yeni aşıkları eve girerken gören bir komşusu Kocabayın evli olduğunu iddia etti.

   Takip Et
Hangi partinin ne kadar oyu var? 24 Haziran seçimlerine ilişkin yeni anket

Hangi partinin ne kadar oyu var? 24 Haziran seçimlerine ilişkin yeni anket

İstanbul Ekonomi Araştırma (IE) tarafından 24 Haziran seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan bir anketin sonuçları paylaşıldı.

   Takip Et

    haberlerdenevar.com

    © Copyright 2016 Haberlerdenevar.com ( Met-Ay Bilişim Ltd.Şti. ) - Tüm Hakkı Saklıdır.